Krátko o našich kurzoch

AM_Language_1-c8c64505

Malta kurz

 

Ako si vybrať ten správny kurz?

Tak s tým sa Vám pokúsime pomôcť týmto článkom. U nás si viete vybrať hneď z niekoľkých možností:

 • Základný kurz:  Toto je najobľúbenejší kurz vôbec.Je navrhnutý tak, aby vám poskytol pevný úvod do anglického jazyka a venuje osobitnú pozornosť gramatike, budovaniu slovnej zásoby, rozhovoru a výslovnosti.V triede býva 10 až 12 študentov maximálne, jedna lekcia trvá 45minúť a počas týždňa absolvujete 20 hodín kurzu.Cena takéhoto kurzu je 175.- EUR / týždeň + 30.- EUR poplatok za učebnicu. Vhodný je aj pre úplných začiatočníkov.
 • Intenzívny kurz: Tým, že venuje viac hodín výučbe, môžu študenti svoju angličtinu dostať na zaujímavú úroveň za pomerne krátku dobu. V rámci intenzívneho kurzu angličtiny študenti absolvujú kurz všeobecnej angličtiny a majú ďalšie 2 lekcie denne po 45 minútach. Majú príležitosť upevniť základy angličtiny a majú ďalšie možnosti na to, aby pokryli nové oblasti.V triede býva 10 až 12 študentov maximálne, jedna lekcia trvá 45minúť a počas týždňa absolvujete 30 hodín kurzu.Cena takéhoto kurzu je 235.- EUR / týždeň + 30.- EUR poplatok za učebnicu.
 • study6Mini Group: Anglický kurz Mini Group je určený na pokrytie rovnakého obsahu kurzu, ako na základnom kurze. Ponúka možnosť študovať v skupine, ale s menším počtom študentov, aby študenti mali viac možností aktívne sa zúčastňovať počas hodiny a získať väčšiu pozornosť učiteľa, než by mali vo väčších triedach. Menšie skupiny ponúkajú väčšiu flexibilitu pri plánovaní obsahu kurzu v závislosti od individuálnych potrieb účastníkov. V triede býva 4 až 6 študentov maximálne, jedna lekcia trvá 45minúť a počas týždňa absolvujete 20 alebo 30 hodín kurzu. Cena takéhoto kurzu je pri 20hodinách 300.- EUR / týždeň + 30.- EUR poplatok za učebnicu a pri 30 hodinách 400.- EUR. Vhodný je aj pre úplných začiatočníkov.
 • Kombinovaný kurz: Týmto kurzom študenti profitujú zo skupinových kurzov na základnom kurze a individuálnych lekcií, keď sa všetka pozornosť učiteľa zameriava na ich špecifické potreby. Študenti si vyberajú koľko individuálnych hodín chcú mať. V ponuke je základný kurz + 5 individuálnych hodín za 265.- EUR / týždeň alebo základný kurz + 10 individuálnych hodín za 365.- EUR / týždeň.+ 30.- EUR poplatok za učebnicu. Tento kurz je vhodný pre začiatočníkov.
 • Individuálny kurz: individual2Jednotlivé lekcie ponúkajú študentom príležitosť na to, aby sa ich vzdelávanie zameralo viac na ich vlastné potreby. S  lekciou 1na1 študenti majú plnú a nepretržitú pozornosť učiteľa a čas na precvičovanie a prechádzanie oblastí, podľa vlastného výberu, čím urýchľujú proces učenia. Individuálny kurz je pomerne flexibilný v tom, že si študenti môžu vybrať počet a trvanie lekcií podľa svojich vlastných preferencií.Cena za jednu individuálnu hodinu je 30.- EUR + 30.- EUR za učebnicu. (Napríklad ak chceme cez týždeň 5individuálnych lekcií, tak cena je 150.- EUR + 30.- EUR za knihu).
 • Obchodná angličtina: Tento kurz pomáha študentom, ktorí chcú vykonávať kariéru v podnikaní tým, že pracujú na základných každodenných situáciách, ako je telefonovanie, aspekty stretnutia, prezentácia faktov a čísel, komunikácia so zákazníkmi a profesionálne zodpovedanie. Kurz je navrhnutý podľa špecifických potrieb študentov a ich budúcich cieľov a určite pomôže s budúcim rozvojom podnikania.Tento kurz je vedený v skupinách po 10-12 študentov. Základný kurz , čiže 20hod/týždeň je v cene 200.- EUR a intenzívny 30hod/týždeň 255.- EUR. Plus treba pripočítať poplatok 30.- EUR za učebnicu.

502

 •   Kurzy prípravy na úspešné zvládnutie certifikácie: Nakoľko sa svet      rýchlo stáva menším miestom, je dnes bežné, ak sa študenti z krajín, kde sa nehovorí po anglicky hlásia na anglicky hovoriace univerzity alebo migrujú do anglicky hovoriacich krajín. Študenti, ktorí sa zaujímajú o medzinárodne uznávanú skúšku, môžu absolvovať skúšobný prípravný kurz s našim jazykovým štúdiom, ktorý pokrýva hlavné skúšky; Cambridge Examination courses plus IELTS, TOEFL,           TOLES a WEFT.

 

Vrámci každého kurzu dostanete aj materiály navyše od vyučujúcich podľa tém, na ktorých sa bude aktuálne pracovať , plus ako bonus:

 • uvítací balíček
 • diár AmLanguage school
 • certifikát po ukončení kurzu
 • zľavy u niektorých obchodníkov na Malte
 • wifi zdarma v priestoroch školy a školských ubytovacích zariadení
 • Maltskú SIMkartu
 • uvítaciu prechádzku po okolí školy , aby sa študenti vedeli lepšie orientovať
 • účasť na uvítacej párty zdarma
 • jeden voľný vstup týždenne do plážového klubu (počas júla a augusta)

Počas letných mesiacov treba k cenám kurzov zahrnúť príplatok 35.- EUR / týždeň.

Daša Klasová

Túto stránku som založila preto, aby ste aj vy na vlastnej koži mohli zažiť super atmosféru ostrova Malta a zároveň sa zlepšili v angličtine tak ako ja a celá moja rodina.

Kontakt


Telefón. 0911 037 175 / 0903 447 430
Email. info@studium-na-malte.sk
Adresa. Priehradna 34/D Bratislava,
Slovensko
Sledujte nás.
Demo