• Home
  • BLOG
  • Základné informácie o ubytovaní

Základné informácie o ubytovaní

hilton-hotel-malta  THE-GOLDEN-TULIP-VIVALDI

Chceli by ste ísť s nami na Maltu, ale neviete si vybrať , ktoré ubytovanie  je pre Vás vhodné? Tu nájdete základné info o každom ubytovaní, ktoré naše školy ponúkajú:

  • Ubytovanie v rodine: Ubytovanie v rodine je obľúbené nie len u mladších ročníkov,ale aj u starších. Tým, že ste v Maltskej rodine máte v cene aj stravu(buď len raňajky alebo polpenziu-pre deti a tínedžerov je možná plná penzia-) a samozrejme plnohodnotný zážitok zo života na tomto nádhernom ostrove. Zistíte, ako tu žijú rodiny, ako tu funguje život a čo tu ľudia robia vo voľnom čase. Okrem toho ochutnáte Maltskú kuchyňu. Tým, že ste v rodine tak musíte s nimi hovoriť po anglicky nakoľko dvaja študenti rovnakej národnosti do rodín nie sú umiestňovaní(pokiaľ nejde o súrodencov, ktorí chcú byť spolu). Teda ubytovaním v rodine získavate celý balík ubytovania, stravy, zlepšovania jazyka a ešte aj získate zaujímavé informácie od domácich. Mnoho študentov sa nám následne rok čo rok vracia k týmto rodinám a tvorí sa medzi nimi puto, ktoré pretrváva aj po rokoch. 
  • Ubytovanie v školských apartmánoch: Tu máte tiež viac možností. Ide o študentské apartmány, kde ste ubytovaní na izbách (2-3) so študentami z iných krajín. V každom apartmáne máte kúpeľňu, toaletu, kuchynku a obývačku. Sú moderné a pekne zariadené. V apartmáne si varíte sami, resp. sa stravujete vonku. Výhodou apartmánu je, že máte okolo vás mnoho študentov z rôznych krajín sveta. Často sa študenti na byty priraďujú podľa približne rovnakého veku, aby si čo najviac rozumeli a mohli tak spolu tráviť spoločný čaš po škole. Máte možnosť si rezervovať aj samostatnú izbu, ak by Vám to tak vyhovovalo viac. 
  • Ubytovanie v hoteloch: Máme v ponuke viacero hotelov v rôznych cenových reláciách. Od ** až po ***** . Je to len na Vašich požiadavkách. Stačí nám napísať, čo by ste si od hotela želali a my Vám ich odporučíme.
  • Bez ubytovania: Ak si chcete nájsť ubytovanie sami, je to taktiež možné. Radi Vám sprostredkujeme len kurz a ostatné aktivity.

Každé ubytovanie, ktoré Vám ponúkame vrámci našich škol je v ich blízkosti. Od 5 do 10 minút sa pešo dostanete na vyučovanie a nemusíte teda cestovať hromadnými prostriedkami. Máte nejaké otázky? Kľudne nám ich napíšte, radi Vám všetko vysvetlíme osobne 🙂

8347036_13_b_w HI287564617 rodina Obrázok1

Daša Klasová

Túto stránku som založila preto, aby ste aj vy na vlastnej koži mohli zažiť super atmosféru ostrova Malta a zároveň sa zlepšili v angličtine tak ako ja a celá moja rodina.

Kontakt


Telefón. 0911 037 175 / 0903 447 430
Email. info@studium-na-malte.sk
Adresa. Priehradna 34/D Bratislava,
Slovensko
Sledujte nás.
Demo